Zielony narożnik rozkładany na drewnianych nóżkach Asgard 250x162 cmPowiedzenie mówi: „komfort osiąga się dając ciału to, czego chce”. Mając to na uwadze, możemy zrozumieć, że wygodny i wspierający układ mebli do salonu jest niezbędny do szczęśliwego i zdrowego stylu życia. Tym powinniśmy się kierować wybierając narożnik do salonu. Warto poświecić chwilę na wyszukanie wygodnego narożnika w modnym, zielonym kolorze. Będzie to bardzo dobra inwestycja na wiele lat, która dzięki ponadczasowemu wyglądowi oraz wygodzie sprawi, że każdy z domowników będzie chętnie z niej korzystał. Oto ranking narożników w zielonym kolorze, które warto mieć na uwadze.

 

Zielony narożnik rozkładany na drewnianych nóżkach Asgard 250x162 cm

Zielony narożnik rozkładany na drewnianych nóżkach Asgard 250x162 cmNarożnik Asgard to świetne rozwiązanie dla osób szukających wygody i praktyczności w fantastycznym wydaniu. Choć jego rozmiar ma standardowe 250cm szerokości, to polecany jest głównie do małych mieszkań, gdzie nie można sobie pozwolić na osobne łóżko sypialnianie. Dlaczego? Ten kompaktowy mebel ma funkcje spania wraz z pojemnikiem na przechowywanie pościeli, co jest niewątpliwie dużym atutem. Ponadczasowy wygląd pasuje zarówno do każdego wnętrza. Drewniane nóżki to ukłon w stronę natury tak ważnej w stylach skandynawskich, natomiast butelkowa zieleń idealnie połączy się ze stylem industrialnym. Oczywiście w ofercie są również inne kolory, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Zobacz więcej

Butelkowozielony dwustronny narożnik z funkcją spania Rodrigo 345x202 lewostronny

Butelkowozielony dwustronny narożnik z funkcją spania Rodrigo 345x202 lewostronnyNarożnik Rodrigo w kształcie litery U to świetne rozwiązanie dla salonów z dużą przestrzenią dzięki gabarytom oraz tapicerowanemu tyłowi. Dlaczego warto mieć go na uwadze? Duża powierzchnia siedzenia oraz wygodne oparcia sprawdzą się podczas wieczornych seansów filmowych z cała rodziną. Jest tak przestronny, że każdy zajdzie na nim miejsce. Ważną funkcją narożnika Rodrigo jest możliwość rozłożenia go do funkcji spania, a dzięki funkcji Delfin robi się to na prawdę wyjątkowo łatwo. Posiada też podatkowe pojemniki na pościel. Materiał jest wyjątkowo odporny na ścieranie, gdyż w teście przeszedł 100 000 cykli ścieralności Martindale'a oraz jest przyjazny dla dzieci i zwierząt. Każdy z domowników może również indywidualnie regulować zagłówki.

Zobacz więcej

Zielony welurowy narożnik z funkcją spania Flavio II prawostronny 293x214

Zielony welurowy narożnik z funkcją spania Flavio II prawostronny 293x214Narożnik Flavio II z funkcją spania w rozmiarze 247x120 cm, to połączenie minimalizmu, elegancji i prostoty w jednym. Sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach jako ciekawy mebel. W wykończeniu została zastosowana tkanina z warstwą hydrofobową, która przetrwa wiele nieoczekiwanych sytuacji. Do stworzenia odpowiedniego kształtu i komfortu zastosowano wiele warstw pianki. Pianka to jedno z najpopularniejszych wypełnień narożników. Pomaga stworzyć czyste i higieniczne środowisko oraz chroni przed roztoczami, bakteriami, grzybami i kurzem. Dodanie ciemnozielonego welurowego narożnika do salonu może nadać Twojej przestrzeni odrobinę luksusu. Kolor zielony okazał się bardzo popularny w aranżacji wnętrz. To wybór, który nie znika z modowych trendów, pojawiających się co sezon z niesłabnącą popularnością.

Zobacz więcej

Ciemnozielony narożnik z pufą pikowany na nóżkach Torrense 265x175 cm prawy

Ciemnozielony narożnik z pufą pikowany na nóżkach Torrense 265x175 cm prawyNowoczesny narożnik Torrense z otomaną oraz pufą to mebel, który zapewni komfort i funkcjonalność Twojego salonu. Może być używany jako sofa w ciągu dnia i łóżko w nocy dzięki dodatkowej pufie o wymiarach 137 cm szerokości, 70 cm głębokości. Łącząc narożnik z dodatkowym siedziskiem otrzymujemy stabilne łóżko o wymiarach 265 cm szerokości, 175 cm głębokości. Zastosowanie warstwy hydrofobowej tapicerki to jeden z najlepszych sposobów zabezpieczenia narożnika przed zalaniem. Warstwa nie wchłania płynów, co ułatwia sprzątanie ewentualnych zabrudzeń. Materiał jest niezwykle przyjemny w dotyku oraz daje przyjemne wrażenie wizualne w naturalnym świetle. Dodaje to otoczeniu klasy i elegancji. Charakterystyczne zagłówki są połączone z oparciem, które można dowolnie regulować.

Zobacz więcej